Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

nbb

لیست محصولات

 

 

شرکت آریجی گروپ که از سال 1974 در زمینه پوشاک زیر زنانه فعالیت می کند ؛ در طول این مدت  در معرفی پوشاک زیر مدرن به بانوان همواره پیشرو در صنف بوده است ؛ این شرکت با لایسنس های know – how ، ساختار نوآورانه و کیفیت غیر قابل انعطاف از طرف رقبای خود نیز دارای اعتبار ویژه ای می باشد . شرکت آریجی گروپ با استراتژی تولید همسان امروز با 1100 پرسنل ، لباس زیر ، لباس خواب ، مایو ، لباس های بدون درز ( گن ها) و جوراب زنانه – مردانه با برندهای
ARICI – NBB ، NBB  و LOYA  تولید می کند . علاوه بر این با سرمایه گذاری در زمینه پارچه بافته شده ، متعلقات و چاپ کاملا ً به صورت یک شرکت نساجی همسان می باشد و به صورت همواره  پیشرو در صنف ، فعالبت های خود را همچنان ادامه می دهد . این شرکت در حال حاضر محصولات خود را با علامت تجاری ARICI – NBB  ، NBB  و LOYA  یه حدود 40 کشور در سراسر دنیا صادر می کند .

این شرکت با 1100 پرسنل ، 2 کارخانه و 5 عدد کارگاه جمعا ً به مساحت 27.000 متر مربع بدون کم کردن کیفیت محصولات خود با گام های مطمئن به سوی اهداف خود ادامه می دهد .

شرکت آریجی گروپ تمایل دارد تا  محصولات با رنگ ، مدل و الگو های غنی و کیفیت فوق العاده را به صورت مستقیم و مقرون به صرفه در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

و اکنون این شرکت با مشارکت و سرمایه گذاری با شرکت ساینا کوش دیبا تلاش دارد بهترین ها را برای شما بانوان ایرانی  فراهم نماید.

تماس با ما

ایمیل: kadir@nbb.ir

تلفن: 35 11 29 26  021

همراه : 09123371138

 

عضویت

به ما بپیوندید در شبکه های اجتماعی